CK OSVĚTA - Specialista na Ischii (Hořovice)

Nabízíme také eurovíkendy

Poznávejte svět s naší pomocí. Naše cestovní kancelář vám nabízí zájezdy k moři i výlety do známých evropských lázní. Můžete vyrazit na eurovíkend, nebo je tu pro vás připravená aktivní dovolená v přírodě. Poznejte s námi to nejlepší z Evropy s pocitem bezpečí. Jsme ten nejlepší partner na cestách.

  • 9. května 148/23
  • Hořovice
  • 268 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Zájezdy k moři

Naše cestovní kancelář vám nabízí nejrůznější zájezdy k moři na všechna oblíbená místa v Evropě. Vyzkoušejte zájezd na Sicílii a Liparské ostrovy, na Sardinii, po celém území Itálie a Francie, ale také na ostrovy Procida či Fuerteventura. V naší nabídce nechybí ani italský termální ostrov Ischia letecky. Stačí si na našich stránkách prohlédnout všechny zájezdy k moři a vybrat si přesně ten váš.

Aktivní dovolená i wellness

Užijte si dovolenou přesně podle vaší chuti. Aktivní dovolená na italských ostrovech vám dá možnost poznat jejich krásnou přírodu, vyrazit na projížďku lodí nebo vyzkoušet nejrůznější vodní radovánky. A pokud aktivní dovolená není vaším šálkem kávy, zvolte cestu za wellnessem. Termální ostrov Ischia i pobyty v tuzemských, slovenských, maďarských či německých lázní rozmazlí vaše tělo i duši.

Eurovíkendy

Nemáte čas a chcete poznávat svět? Naše eurovíkendy jsou tady přesně pro vás. Už žádné dlouhé zájezdy k moři. Vyrazte na nejhezčí místa Evropy, užijte si to nejlepší z nich a neztrácejte přitom čas. Nabízíme výlety na Ischii, které zaujmou turisty všech věkových skupin. Ať už se chcete na Ischii dostat letecky nebo autobusem, vyjdeme vám vstříc.

Bezpečí a spolehlivost

Naše společnost je zde pro vás více než dvě desítky let. Po celou dobu jsme vám spolehlivým partnerem na všech cestách. Hledáme pro vás atraktivní místa pro aktivní dovolenou i pasivní odpočinek na pláži. Víme, že každý turista je jiný. Proto máme bohatou nabídku zájezdů, v níž si vybere každý.

Aktuální last minute zájezdy

Katalog 2016

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.